REGIONALNY
PROGRAM OPERACYJNY

WOJEWÓDZTWA ŁODZKIEGO NA LATA 2007-2013

 

 

 


Zmiana wielkości czcionki  

A A A

 

kanał RSS otwiera się w nowym oknie

Styl

domyślny

kontrastowy

Tu jesteś: / / / /


Projekty Unijne z Google Maps


Konkurs "Projekty unijne z Google Maps"

Ogłoszenie

Data publikacji: Friday, 6 December 2013 r.

W dniu 4 grudnia 2013 r. Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów I etapu konkursu Projekty unijne z Google Maps organizowanego przez Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w województwie łódzkim będący częścią ogólnopolskiej Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich. W tym roku otrzymaliśmy prace charakteryzujące się wysokim poziomem, dlatego też Komisja Konkursowa podjęła decyzję o zakwalifikowaniu do głosowania 12 zdjęć projektów.


Do II etapu konkursu wybrano następujące prace:

W kategorii Zdjęcia wyłoniono prace dotyczące następujących projektów:W kategorii Filmy wyłoniono prace dotyczące następujących projektów:


Renowacja zespołu dawnej Kolegiaty Prymasowskiej w Łowiczu - najcenniejszego skarbu Ziemi Łowickiej wraz z utworzeniem kompleksu rekreacyjno - wypoczynkowego w parku Błonie


Zachodnia obwodnica Łodzi w ciągu dr.eksp. S-14 wraz z obwodnicą Pabianic, odc. obwodnica Pabianic


Budowa Centrum Nauki i Sztuki Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi


Prace konserwatorskie, restauratorskie i modernizacyjne zabytkowego Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego św. Mateusza w Łodzi


Modernizacja Rezydencji "Księży Młyn" (Muzeum Sztuki w Łodzi)


Adaptacja budynku kotłowni Centralnego Muzeum Włókiennictwa na cele Muzeum Interaktywnego


W dniach 9-12 grudnia 2013 r. na stronie www.facebook.com/wojewodztwo.lodzkie opublikowane zostaną zdjęcia oraz filmy wyłonione w I etapie konkursu. Te, które otrzymają najwięcej głosów zwyciężą w konkursie. Głosowanie na prace w ramach II etapu konkursu zostaje zakończone w dniu 12.12.2013 r. o godzinie 24:00. 


Zachęcamy do zagłosowania zdjęć uczestników konkursu!


Celem Konkursu jest promocja efektów płynących z realizacji projektów w ramach Programów Operacyjnych z Narodowej Strategii Spójności oraz promocja dobrych praktyk w zakresie pozyskiwania Funduszy Europejskich.Data publikacji: Friday, 8 November 2013 r.

W dniu 7 listopada 2013 r. Komisja Konkursowa podjęła decyzję o zmianie harmonogramu Konkursu i wydłużeniu terminu zgłaszania prac do I etapu do 29 listopada 2013 r.

Nowy harmonogram Konkursu jest następujący:

 • I etap - nadsyłanie zgłoszeń: 30 września - 29 listopada 2013 r.,
 • odbywające się co dwa tygodnie losowania nagród dla osób zgłaszających się do konkursu,
 • II etap - głosowanie na profilu facebookowym Województwa Łódzkiego: 9 - 12 grudnia 2013 r.,
 • ogłoszenie wyników: 16 grudnia 2013 r.

Konkurs składa się z dwóch etapów, do których kwalifikują się prace zgłoszone w dwóch kategoriach: Zdjęcia oraz Filmy:

 • Pierwszy etap polega na umieszczeniu zdjęć w serwisie www.panoramio.com lub filmu w serwisie www.youtube.com wraz z opisem dodanym jako komentarz do zdjęcia lub filmu oraz przesłaniu kart zgłoszeniowych. Spośród zgłoszonych prac wybranych zostanie maksymalnie siedem najlepszych w ramach każdej z kategorii.
 • Drugi etap Konkursu polega na głosowaniu przez serwis www.facebook.com/wojewodztwo.lodzkie na najlepsze zdjęcia oraz filmy. Uczestnicy, których prace zajmą odpowiednio pierwsze, drugie oraz trzecie miejsce w głosowaniu w ramach każdej z kategorii, otrzymają nagrody rzeczowe uzależnione od zajętego miejsca: tablet (1 miejsce), przenośny dysk twardy (2 miejsce) bądź ramkę cyfrową (3 miejsce).

Więcej informacji na stronie Konkursu.Data publikacji: Thursday, 26 September 2013 r.

(aktualizacja 12.11.2013)

W poniedziałek, 30 września, ruszyła III edycja Konkursu Projekty Unijne z Google Maps organizowanego przez Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w województwie łódzkim będący częścią ogólnopolskiej Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich. Zachęcamy do fotografowania oraz filmowania projektów realizowanych w województwie łódzkim z Funduszy Europejskich.

W Konkursie może wziąć udział każda osoba pełnoletnia oraz każdy podmiot realizujący projekty z Funduszy Europejskich.Konkurs składa się z dwóch etapów, do których kwalifikują się prace zgłoszone w dwóch kategoriach: Zdjęcia oraz Filmy:

 • Pierwszy etap polega na umieszczeniu zdjęć w serwisie http://www.panoramio.com lub filmu w serwisie http://www.youtube.com wraz z opisem dodanym jako komentarz do zdjęcia lub filmu oraz przesłaniu kart zgłoszeniowych. Spośród zgłoszonych prac wybranych zostanie maksymalnie siedem najlepszych w ramach każdej z kategorii.
 • Drugi etap Konkursu polega na głosowaniu przez serwis www.facebook.com/wojewodztwo.lodzkie na najlepsze zdjęcia oraz filmy. Uczestnicy, których prace zajmą odpowiednio pierwsze, drugie oraz trzecie miejsce w głosowaniu w ramach każdej z kategorii, otrzymają nagrody rzeczowe uzależnione od zajętego miejsca: tablet (1 miejsce), przenośny dysk twardy (2 miejsce) bądź ramkę cyfrową (3 miejsce).

Dodatkowo, spośród osób przesyłających zgłoszenia, co dwa tygodnie losowane będą nagrody w postaci zestawów promocyjnych.

 

Harmonogram Konkursu:

 • I etap - nadsyłanie zgłoszeń: 30 września - 29 listopada br.,
 • odbywające się co dwa tygodnie losowania nagród dla osób zgłaszających się do konkursu,
 • II etap - głosowanie na profilu facebookowym Województwa Łódzkiego: 9 - 12 grudnia br.,
 • ogłoszenie wyników: 16 grudnia br.,

Karty zgłoszeniowe w wersji papierowej oraz cyfrowej (e-mail lub CD/DVD -  wraz z plikami źródłowymi) prosimy kierować na adres:

Departament Polityki Regionalnej
Wydział ds. Informacji i Promocji Funduszy Europejskich
Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
e-mail: piotr.zdziechowski@lodzkie.pl,
tel. 42 663 30 29
z dopiskiem: Projekty Unijne z Google Maps 2013

Więcej informacji w załączonym Regulaminie Konkursu.

 

Celem Konkursu jest promocja efektów płynących z realizacji projektów w ramach Programów Operacyjnych z Narodowej Strategii Spójności oraz promocja dobrych praktyk w zakresie pozyskiwania Funduszy Europejskich. Zakup nagród współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna.

 

Załączniki do pobrania:

plik pdf  Regulamin Konkursu (PDF ~ 175 KB)

  Załącznik nr 1 do Regulaminu Konkursu - Karta Zgłoszeniowa Uczestnika Konkursu „Projekty Unijne z Google Maps” - zdjęcia (DOC ~ 80 KB)

  Załącznik nr 2 do Regulaminu Konkursu - Karta Zgłoszeniowa Uczestnika Konkursu „Projekty Unijne z Google Maps” - obiekty 3D (DOC ~ 80 KB)

 Lista projektów z Funduszy Europejskich realizowanych w województwie łódzkim  (XLS ~ 1,4 MB)


Zdjęcia laureatów z zeszłego roku

       
Zwycięzcy

Data publikacji: Monday, 16 December 2013 r.

W dniu 12 grudnia 2013 r. o godzinie 24:00 zakończył się drugi, ostatni etap konkursu Projekty Unijne z Google Maps, organizowanego przez Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w województwie łódzkim będący częścią ogólnopolskiej Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

Laureatami konkursu zostali:
w kategorii Zdjęcia:


w kategorii Filmy: 1. Jacek Kaźmierski, za film dotyczący projektu Renowacja zespołu dawnej
Kolegiaty Prymasowskiej w Łowiczu - najcenniejszego skarbu
Ziemi Łowickiej wraz z utworzeniem kompleksu rekreacyjno
- wypoczynkowego w parku Błonie
- 72 głosy

2. Mieczysław Siemakowicz, za film dotyczący projektu
Zachodnia obwodnica Łodzi w ciągu dr.eksp. S-14
wraz z obwodnicą Pabianic, odc. obwodnica Pabianic
- 39 głosów 

3. Mieczysław Siemakowicz, za film dotyczący projektu
Budowa Centrum Nauki i Sztuki Akademii Sztuk Pięknych
im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi - 37 głosów 

 

Gratulujemy zwycięzcom!Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego