REGIONALNY
PROGRAM OPERACYJNY

WOJEWÓDZTWA ŁODZKIEGO NA LATA 2007-2013

 

 

 


Zmiana wielkości czcionki  

A A A

 

kanał RSS otwiera się w nowym oknie

Styl

domyślny

kontrastowy

Tu jesteś: / / /


Piknik Funduszy Europejskich 2010

Zaproszenie na Piknik

Data publikacji: Friday, 11 June 2010 r.

Marszałek Województwa Łódzkiego zaprasza na Piknik Funduszy Europejskich który odbędzie się na Rynku Manufaktury w Łodzi, w niedzielę 27 czerwca 2010 r. w godzinach 12.00 – 21.00.

Podczas Pikniku na odwiedzających będą czekały liczne atrakcje m.in.: zabawy dla najmłodszych, ZOO Safari, Aleja Informacyjna poświęcona funduszom europejskim, pokazy, konkursy dla publiczności, występy Grupy Klaunik i Kabaretu z Konopii, koncerty Lidii Kopani, Happy Old Boys, Coca Loca oraz gwiazdy wieczoru – Małgorzaty Ostrowskiej.
Więcej informacji w Programie Pikniku.

Aby obejrzeć Program Pikniku kliknij na obrazek

Piknik Funduszy Europejskich 2010

Plik pdf do pobrania (~3MB)

 


Piknik Funduszy Europejskich 2010

Data publikacji: Monday, 28 June 2010 r.

W niedzielę 27 czerwca, po raz drugi na Rynku Manufaktury odbył się Piknik Funduszy Europejskich zorganizowany przez Urząd Marszałkowski w Łodzi.

Uczestnicy Pikniku w tym pięknym i słonecznym dniu mogli dowiedzieć się kto i na jakich zasadach może ubiegać się o unijne dofinansowanie oraz w jaki sposób sprawnie realizować i rozliczać unijne projekty. Było to możliwe dzięki utworzonej Alei Informacyjnej, w której przy specjalnych stoiskach dyżurowali eksperci od funduszy unijnych.

Oprócz informacji dotyczących środków unijnych na odwiedzających czekały liczne atrakcje. Dla najmłodszych przygotowano m.in. kącik zabaw w piaskownicy, trampolinę, zabawy ze zwierzętami w Zoo Safari i wiele innych.

Nie zabrakło też rozrywki dla dorosłych. Mogli oni udać się do muzeum ms2, do którego w dniu Pikniku wstęp był wolny, czy też zostać na Rynku, gdzie przygotowano wiele ciekawych atrakcji. Na scenie odbyły się koncerty zespołów Happy Old Boys, Coca Loca i Lidii Kopani, pokazy cyrkowe przygotowane przez łódzką grupę Klaunik oraz występ „Kabaretu z Konopi”. Dodatkowo można było podziwiać radiowozy, motory, wozy strażackie i policyjne.

Na specjalnie zorganizowanym Placu Zdrowia przybyli mieli możliwość poznania zarówno w teorii jak i w praktyce zasad pierwszej pomocy, oddania krwi, czy też zbadania się za pomocą mammografu. W ramach działań związanych z Piknikiem, odwiedzający Rynek Manufaktury mogli zobaczyć wpływ funduszy unijnych na województwo łódzkie, co umożliwiła wystawa fotografii przedstawiająca osiągnięcia Województwa Łódzkiego, które zrealizowano dzięki funduszom europejskim.

Na zakończenie Pikniku zaśpiewała Małgorzata Ostrowska, której koncert był niesamowitym pokazem energii oraz znakomitych umiejętności wokalnych rockmenki.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego